Поради для батьків під час війни

Поради для батьків:

Поради для батьків:методи, які можуть допомогти дитині справитись зі стресом

Перш за все, потрібно постаратися відновити в дитини впевненість у собі. Потрібно наголошувати на тому, що у неї виходить. Бути з нею якомога більше часу і займатися звичними справами. Заспокоювати її розмовою. Підтримувати звичний порядок дня.Намагайтесь не гніватись і не вступати з дитиною в конфлікт. Це тільки посилить стрес. Заспокоюйте дитину словами. При нічних страхах будьте з дитиною, коли їй страшно. Сидіть поруч з її ліжком. Але нехай це буде саме її ліжко, а не ваше – не беріть її спати до себе в ліжко, якщо дитина має окреме. Допоможіть дитині підтримувати режим сну. Говоріть з дитиною про її страхи.Коли дитина проявляє агресивність, говоріть про це з нею. Пропонуйте їй висловитися. Важливо дати їй зрозуміти, що повинна бути межа її вимогам і агресивності. Розлючену дитину слід зупинити і твердо попросити заспокоїтися. Слід дати їй можливість висловити страх і гнів за допомогою фізичних активностей, командних ігор, малювання, акторської гри або слів. Важливо, щоб у цьому брала участь вся родина.Якщо дитині важко зосередитися на чомусь, якщо вона збита з пантелику, нудьгує  і не знає, чим себе зайняти, давайте дитині короткі, прості, зрозумілі завдання – це допоможе повернути йому душевну рівновагу і відчуття контролю над ситуацією.
Матеріали взяті з електронного підручника Психосоціальна допомога внутрішньо переміщеним дітям, їхнім  батькам та сім’ям з дітьми зі Сходу України : посіб. для практиків соціальної сфери / Мельник Л.А. та ін. ; за ред. Волинець Л.С. – К. :ТОВ «Видавничий дім «Калита», 2015. – 72 с.

• Повна юридична назва ( за статутом). Радомишльська гімназія Житомирської області
  • Юридична адреса, електронна адреса, контактні телефони. Радомишльська гімназія, вул. Петрівська, 32, м. Радомишль, Житомирська обл, 12201. Email:rad_gimnazy@ukr.net т. 8 (04132) 4-24-29

logotype 2

© 2022 ОЗНЗ Радомишльська гімназія. All Rights Reserved.