Рекомендації батькам шодо успішної адаптації учнів-п’ятикласників до нових умов навчання

1. Розвивайте волю дитини, привчайте її до режиму дня, емоційно забарвлюйте її навчальну діяльність.
  2. Для п’ятикласника необхідно створити всі умови для розвитку самостійності в поведінці. Кожна дитина обов’язково повинна мати домашні обов’язки, за які вона несе відповідальність.
  3. Заохочуйте підлітка до прояву ініціа­тиви, але покажіть, що й інші можуть мати певні переваги.
  4. Підтримуйте дитину, заохочуйте її, але ні в якому разі не захвалюйте.
  5. Ніколи не порівнюйте підлітка з іншими дітьми. Давайте оцінку вчинкам дитини, а не йому самому.
  6. Цікавтеся шкільними справами, обговорюйте складні ситуації, разом шукайте вихід із конфліктів.
  7. Розмовляйте з учителями вашої дитини про її успішність, поведінку та взаємини з іншими дітьми.
  8. Дуже важливо щоб в цей час, коли в шкільному житті дитини відбуваються зміни, підтримувалась спокійна й стабільна атмосфера вдома.
  9. У батьках підлітки хочуть бачити друзів і порадників, а не диктаторів.

© 2021 ОЗНЗ Радомишльська гімназія. All Rights Reserved.