Поради класоводу та класному керівнику

«Як запобігти булінгу у навчальному середовищі»

1. Необхідно припиняти будь-які прояви глузування, цькування і просто нетолерантного ставлення у класі.

2. Застосовувати виключно безоцінкове судження.

3. Розробити спільно з учнями правила поведінки у класі, і слідкувати за їх дотриманням.

4. Проводити класні години з теми «булінг, мобінг».

5. Важливо говорити про проблему булінгу з усім колективом класу, розповідати учням про наслідки насилля, цькування, про відповідальність за такі дії, і формувати у них ефективні стратегії поведінки в таких ситуаціях, вчити, як захистити себе і допомогти іншому.

6. Привчати дитину до того, що ніхто не має права порушувати її особистий простір, ображати або висміювати.

1. Уявіть ситуацію, яка вас хвилює. Що ви відчуваєте, коли згадуєте про ситуацію?
  2. Чи готові ви прийняти це почуття прямо зараз? Проговоріть його. Скажіть про себе «Я приймаю це почуття…»
  3. Чи змогли б ви в цей момент відпустить те почуття, яке виникає, бажання, відчуття? Що для вас було б краще: відпустити, чи за нього триматись. Проговоріть це.
  4. Коли готові відпустить?Проговоріть коли: прямо зараз я відпускаю…

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 4

• Повна юридична назва ( за статутом). Радомишльська гімназія Житомирської області
  • Юридична адреса, електронна адреса, контактні телефони. Радомишльська гімназія, вул. Петрівська, 32, м. Радомишль, Житомирська обл, 12201. Email:rad_gimnazy@ukr.net т. 8 (04132) 4-24-29

logotype 2

© 2022 ОЗНЗ Радомишльська гімназія. All Rights Reserved.