Керівництво закладу

Сташенко Віра Анатоліївна
Сташенко Віра Анатоліївна/ Директор гімназії /
Молода, талановита, сповнена життєвих сил та енергії жінка. Вона працює над становленням школи-гімназії, модернізацією начально-виховного процесу в закладі. Контролює якість навчальних занять, виконання навчальних планів і програм, забезпечує умови для їх засвоєння та розвитку творчих здібностей учнів.
Кобилинська Олена Вікторівна
Кобилинська Олена Вікторівна/ Заступник директора з навчально – виховної роботи /
Досвідчена жінка - справжній загартований життям борець і невтомний працелюб. Ніщо так не возвеличує і не дає право відчути себе людиною, в найвищому розумінні цього слова, як праця, в яку віриш і яку любиш. Саме такою для Олени Вікторівни є педагогічна діяльність.
Новицька Галина Миколаївна
Новицька Галина Миколаївна/ Заступник директора з науково-методичної роботи /
Сучасна українська жінка, має високі організаторські здібності, вміло поєднує материнську доброту, хист жінки-берегині, кращих стосунків та традицій в колективі з вимогливістю, принциповістю, діловитістю.
Горбач Ольга Леонідівна
Горбач Ольга Леонідівна/ Заступник директора з іноземної мови /
Людина надзвичайної сумлінності й працездатності, яка спокійно і не пафосно робить важливу для суспільства справу. Глибоко вірить у сили й можливості дітей, бачить насамперед усе краще, що їм притаманне, підходить до кожної дитини з оптимістичною налаштованістю. Серед дітей і колег авторитетна.
Дейнеко Олена Миколаївна
Дейнеко Олена Миколаївна/ Заступник директора школи з навчально-виховної роботи школи І ступеня /
Старанно опікується інтелектуальним, духовним та фізичним розвитком учнів молодшого шкільного віку, плідно працює над вдосконаленням професійної майстерності вчителів початкових класів. Сприяє налагодженню організації всіх сфер діяльності початкової школи в навчально-виховному процесі.
Лісовська Людмила Андріївна
Лісовська Людмила АндріївнаЗаступник директора з виховної роботи
Має гарні здобутки в праці, користується повагою з боку підлеглих, батьків, понад усе любить дітей, які відповідають взаємністю. Як керівник гуманна, добра, сердечна, уважна, піклується про всіх, виручає з біди, допомагає словом і ділом. Щира, відверта, толерантна, хороша господиня. Досвідчена, коректна і тактовна, високого професіоналізму педагогічний працівник.
Сучок Юлія Анатоліївна
Сучок Юлія Анатоліївна/ Педагог-організатор /
Молодий спеціаліст, яка за покликанням прийшла до школи. Працює на засадах добра, людяності. Витримана, організована. Колеги, батьки та учні поважають вчителя за зовнішню та внутрішню культуру. Сумлінно відноситься до роботи, з любов’ю до дітей. З задоволенням і посмішкою працює кожен день, не зважаючи на проблеми та прожитий день.
Майстренко Тетяна Василівна
Майстренко Тетяна Василівна/ Практичний психолог гімназії /
Бере участь в організації освітнього процесу, забезпечує всебічний особистісний розвиток дітей. Виявляє причини, що утруднюють становлення особистості дитини. Приділяє увагу груповій роботі з учнями, проводить уроки-тренінги, відеосемінари з важливих проблем психології. Сприяє формуванню психологічної культури гімназистів, учителів, батьків.
Макаренко Алла Леонідівна
Макаренко Алла Леонідівна/ Завідувач Котівської філії ОЗНЗ Радомишльської гімназії /
Молодий спеціаліст, сучасний вчитель. Людина яка працю на засадах добра, людяності та милосердя. Як керівник гуманна, сердечна, толерантна, працьовита, завжди підтримає та виручить. Вона плідно працю над удосконаленням професійної майстерності у початковій школі. Має авторитет серед колег, учнів та батьків.
Лівончик Тетяна Анатоліївна
Лівончик Тетяна Анатоліївна/Завідувач Кичкирівської філії ОЗНЗ Радомишльська гімназія/
Життєрадісна і комунікабельна людина, що поєднує в собі риси демократичного керівника та сучасного педагога. Поціновувач літератури, живопису. Жінка закохана в квіти та життя
Лозовська Любов Іванівна
Лозовська Любов Іванівна/ Заступник  завідувача з навчально-виховної роботи Кичкирівської філії ОЗНЗ Радомишльська гімназія /
Патріот рідної школи, майстер педагогічної справи, що опікується професійним зростанням учителів та працює з дітьми за покликанням душі та на засадах гуманізму. Користується авторитетом серед колег, учнів, батьків, громади села.
Римаренко Олександр Дмитрович
Римаренко Олександр Дмитрович/ Завідувач Верлоцької філії, вчитель англійської мови /
Молодий, енергійний, креативний педагог. Керуючи відокремленим підрозділом ОЗНЗ Радомишльська гімназія, створює належні, комфортні умови для організації сучасного освітнього простору. Працює в тісній взаємодії з опорним закладом. Вважає, що кожну справу, якою займаєшся, потрібно виконувати із задоволенням.
© 2020 ОЗНЗ Радомишльська гімназія. All Rights Reserved.